Aktuálně

Příspěvky

13.12. není tělocvična

11. 12. 2017

13.12. není tělocvična, trénink 17:00 Tempo, s sebou kromě kopaček švihadlo a tenisky

Tělocvična od 20.11.

17. 11. 2017

Od 20.11. začíná zimní rozpis a tedy ve středu již tréninky v tělocvičně.

Sraz před rakouským gymnáziem bude vždy v 17:50.

Na tréninky do tělocvičny kluci potřebují švihadlo. Navíc v úterý dostanou trénink na doma, ve kterém bude hlavně švihadlo. Chceme udržet tři tréninky týdně, ale je potřeba dělat ještě něco k tomu, a tak kluci dostanou úkol, který by měli dělat alespoň 1 týdně  v den, kdy nemáme trénink. Zabere cca. 30 minut.

Sestřih z 1.třetiny

5. 11. 2017

Sestřih našich brankových příležitostí z první třetiny. Bylo jich dost, kdežto soupeř dokud nedal gól v předposlední minutě, tak měl snad jen 2 střely. Proměnit více než jednu šanci, mohli jsme být výsledkově úspěšnější.

Kluci máte za úkol:

1) Shlédnout sestřih a při brankových šancích se podívat, kam nabíhají spoluhráči, jestli doplňujeme náběhem střelce a jestli dobíháme na dorážku. Samotní střelci se zamyslí, jestli nemohli situaci vyřešit jinak.

2) Porovnat situace začínající v čase 4:06, 4:20, 4:41, 4:49. Zaměřte se na náběh krajních záložníků a spolupráci s obráncem. Kdy nabíhá záložník dobře, kdy méně dobře a kdy řeší situaci dobře náš obránce?

3) Kdo bude chtít, stáhněte si celou třetinu a nebo i ty další. Můžeme na tréninku rozebrat případné situace, které by vás zajímali.

Celý příspěvek / Rubrika: Aktuálně / Komentářů: 0

Video z Táborska

5. 11. 2017

odkaz na natočený zápas

Sparta dívky 9.11.

29. 10. 2017

Utkání s dívkami Sparty je přeloženo na 9.11. od 17:00.

trénink dnes 27.10. nebude

27. 10. 2017

Trénink je zrušen pro špatné počasí.

Tréninkový plán 23.-29.10.

22. 10. 2017

Prosím napište do komentářů, kdo se zúčastní čtvrtek, pátek a kdo může hrát v neděli.

Celý příspěvek / Rubrika: Aktuálně / Komentářů: 23

PU Stodůlky

8. 10. 2017

Ve středu od 17:00 hrajeme PU ve Stodůlkách na dvě hřiště. Nominování všichni. Sraz 16:30.

Adresa: Kuncova 1617/3

Celý příspěvek / Rubrika: Aktuálně / Komentářů: 18

PU s Prahou západ

23. 9. 2017

V pondělí od 17:30 sehrajem přátelské utkání s výběrem Prahý západ ve Vraném nad Vltavou na dvě hřiště 7+1. Nominováni všichni -prosím potvrdit do komentářů. Sraz 17:00 na místě.

adresa: U Elektrárny 68

Celý příspěvek / Rubrika: Aktuálně / Komentářů: 20