Jdi na obsah Jdi na menu

Dětský fotbalový pohár 2014

25. 1. 2014

logodfp.jpg

Pražský fotbalový svaz (PFS) ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) a za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár. (www.detskypohar.cz/)

 

 

Ve čtvrtek 16.1. nastoupila za ZŠ Jílovská hned čtveřice kluků, kteří se fotbalovému umění naučili na Tempu. Páťa Cibulka, Nick Demmer, Tomáš Slany a Vojta Valeš. který čerstvě přestoupil do Slavie, pomohli svému školnímu týmu postoupit do semifinálového kola. Gratulujeme!!!

 jilovska.jpg

 

V úterý 21.1. se zůčastnili dalšího turnaje základní kola další dva kluci z našeho týmu. Péťa Slavíček a Vojta Nezdařil, reprezentovali školu U Krčského lesa. Jejich výběr obsadil 2. místo na turnaji a stejně jako předchozí čtveřice kluků postoupili do semifinálového kola. Také ještě jednou gratulujeme.

zs_krc_les.jpg 

 

A kdo další si ještě zahrál v tomto poháru???

Tomáš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Péťa Slavíček - DFP 2014

21. 1. 2014 22:25

Tempo má své zástupce i v ZŠ U Krčského lesa.
Vojta Nezdařil a Péťa Slavíček dnes pomohli vybojovat škole 2. místo a postup do dalšího kola.

Tomáš S - Re: DFP 2014

22. 1. 2014 6:59

Péťovi a Vojtovi také gratulujeme k postupu!
Kluci se včera na tréninku pochlubili, večer jsem se snažil najít k jejich turnaji další detaily, ale zatím ještě nejsou publikovány. Určitě doplníme včetně fotky jejich týmu. :)