Jdi na obsah Jdi na menu

FC Tempo - Turnaj rodičovských týmů

10. 6. 2014

 Vážení rodiče, milí hráči, trenéři, příznivci a přátelé Tempa,

 

u příležitosti konce dalšího fotbalového ročníku pořádá FC Tempo Praha fotbalový turnaj rodičovských týmů. V lehké návaznosti na někdejší Ligu rodičů, která byla oblíbená, ale přeci jen časově náročnější, se akce uskuteční v neděli 22. června 2014 od 14.00 hodin (s předpokládaným ukončením sportovní části v 18.30 hodin).

 

Přáli bychom si, aby týmy složené z rodičů, vedoucích, trenérů a asistentů, nominovala nejpozději do 18. června 2014 většina tempáckých týmů (prostřednictvím svých trenérů, které tímto žádáme o spolupráci při aktivním oslovení především tatínků...). Hrát se bude 5 + 1 s možností neomezeného střídání, hrací doba zápasů bude upravena podle počtu přihlášených týmů a hracího plánu.

 

Akci bychom rádi využili k neformálnímu setkání rodičů s vedením klubu, k zodpovězení Vašich případných dotazů a diskuzi o všem, co rodiče ve vztahu k Tempu zajímá. Nejen o končící sezoně a plánech do budoucna, ale třeba také o možné spolupráci s Tempem. Ta se, s ohledem na stále se rozšiřující aktivity našeho klubu, nabízí  v mnoha různých oblastech. Ať již se jedná o spolupráci se školami či školkami, městskou částí a magistrátem, nebo o nabídnutí služeb Vašich firem  při stavebních úpravách v areálu, organizaci společenských a sportovních akcí, pořizování vybavení, atd. Mnohdy se nacházíme v situaci, kdy hledáme odbornou pomoc či firmu a nejlepším řešením by mohla být spolupráce s našimi rodiči, jejich společnostmi či zaměstnavateli. Pokud byste měli zájem Tempu v tomto směru jakkoli pomoci, prosíme o reakci buď jako odpověď na tento mail či v době konání rodičovského turnaje, kdy se rádi setkáme se všemi zájemci, ať již se do turnaje aktivně zapojí, budou fandit nebo přijdou "jen tak".

 

Přijďte si zahrát, popovídat a (skoro) uzavřít sezonu. Jste srdečně zváni.

 

Za vedení FC Tempo Praha Jiří Trunečka, Petr Dedek a Libor Koubek

 

Doufám, že to složíme...nominováni jsou všichni, na kvalitě ani věku nezáleží. Důležitá je chuť si zahrát :-) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika & David Vinklerovi - Turnaj rodičů

18. 6. 2014 22:30

Jdeme oba

Liam & Blanka - Turnaj rodicu

16. 6. 2014 9:31

Tož jsem se chtěla nanominovat, ovšem nesetkalo se to s pozitivní odezvou od Liama - " mami radši ne " :-)) jinak rádi přijdeme fandit. B

Tomáš S - Re: Turnaj rodicu

17. 6. 2014 20:11

Liama nějak zpracuju, tak si připrav sportovní oblečení.. :)

M.Satoranský - Rodičovský turnaj

17. 6. 2014 14:26

Zdravím,
bohužel se této akce nemohu zúčastnit ač bych si velmi rád zahrál,ale odjíždím na Přebor Čech v minigolfu.Škoda.
S pozdravem M.Satoranský

Magda a Tomáš Pröschlovi - Rodičovský turnaj

11. 6. 2014 19:00

Tak my se přidáme oba, ať je legrace :-)

Víťa Snížek - rodičovský turnaj

10. 6. 2014 22:02

Přátelé, tak z této taškařice se musím omluvit. Rozběhla jsem se naposledy v šestadevadesátém na tramvaj a i tenkrát mi to ujelo.
Fakt bych tam nebyla nic platná.
Pohlídám to U Krychle.
R.