Jdi na obsah Jdi na menu

Povinná fyzioterapeutická prohlídka

10. 12. 2014

fyzioterapeut.jpgTrenérský úsek a vedení klubu se dohodlo na povinných zdravotních prohlídkách všech hráčů Tempa. U přípravkových katagorií do kterých spadáme se nejedná o zátěžové testy, děti jsou v tomto věku na ně ještě malé.
Naši kluci budou absolvovat odbornou fyzioterapeutickou prohlídku pohybového aparátu. Podařilo se dohodnout to, že prohlídky budou probíhat přímo na Tempu a provede je sportovní fyzioterapeut z Dukly Praha.

Výstupem z těchto prohlídek budou pro rodiče a trenéry informace o tom jak na tom jednotliví kluci jsou. Upozorní např. na možné riziko vzniku svalových dysbalancí, zkrácení svalů a další možné problémy, které kluci mohou mít. Pokud bude potřeba, tak bude možné tyto problémy včas řešit individuálními kompenzačními cvičeními, apod.

Prohlídka je povinná pro všechny kluky!

K dispozici máte dva termíny, úterý 6. a středa 7.ledna 2015, vždy od 15:00 hod.
Na každý den se může přihlásit 10 kluků. Všichni dorazí na 15hod!

Jelikož po nás budou následovat kluci z jiných týmů, tak je potřeba aby jsme začali opravdu přesně. Nespoléhejte se na to, že tam bude včas někdo jiný!  ať nejsme Ti, co to hned od začátku budou zdržovat...

Termín si rezervujte na emailu tom.slany@volny.cz a nebo SMS na 723 277 855. Nevolejte.

Pozor, jakmile se některý termín naplní, tak již nebudete mít možnost volby!
Rezervace budou prováděny dle časové posloupnosti, podle toho jak budou přicházet. Za závaznou ji považujte až po mém potvrzení zpět.
 

Přistupujte k tomu prosím zodpovědně a hlavně pozitivně, děláme to pro zdravý vývoj Vašich dětí.

Tomáš