Jdi na obsah Jdi na menu

Pozvánka na Tempácký ples

4. 11. 2013

Vážení sportovní přátelé, milí Tempáci,

ačkoliv podzimní část fotbalové sezony ještě zdaleka nekončí, rádi bychom Vás již nyní informovali, že tradiční Tempácký ples se letos uskuteční  v sobotu 30. listopadu 2013 od 19 hodin v KC Novodvorská. 

I když oficiální plakáty jsou ještě ve výrobě, využíváme této formy, neboť bychom byli velmi rádi, pokud byste si udělali čas a přijali naše pozvání. Abyste se přišli pobavit v lehce slavnostní atmosféře provázející oceňování nejlepších hráčů jednotlivých týmů, pořešit i nefotbalové otázky, zatancovat si a pobavit se. Věříme, že stejně jako v uplynulých letech bude ples dobrou
příležitostí k utužení rodičovských kolektivů jednotlivých týmů a že termín před začátkem předvánočního shonu bude v tomto směru vhodnou příležitostí strávit příjemný večer. I když předběžný program plesu najdete na konci e-mailu, připomínám, že na místě bude opět připravena tombola, která vedle množství tempáckých suvenýrů opět nabídne také atraktivní hlavní ceny, jako byly v minulosti televize či horská kola.

Nejlepší formou, jak si objednat lístky tak, abyste se svými blízkými seděli pospolu či v rámci týmu obsadili sousední stoly, je hromadné objednání lístků prostřednictvím Vašich vedoucích či trenérů. Lístky budou jako obvykle k dostání u Petra Dedka (tel. 606 855 136). Také cena zůstává stejná (250,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě) a doufáme, že po dvou letech
opět všechny zmizí "v předprodeji" a bude beznadějně vyprodáno. Proto určitě neváhejte!

Jelikož je Tempácký ples "naší" akcí, záleží jen na nás, jaký si ho uděláme. Pokud byste měli ve svém okolí kohokoliv (děti i dospělé), pro koho by mohl být náš ples vhodnou příležitostí k prezentaci nějaké zajímavé aktivity, například taneční, artistická či jiná kulturní vystoupení, budeme rádi za takovou informaci a zprostředkování kontaktu. Tempácké publikum bude jistě
jako tradičně vděčné a rovněž pro vystupující by mohl být náš ples vhodnou formou prezentace. Rádi bychom obvyklý program plesu nějakým způsobem oživili, bohužel musíme si přiznat, že po deseti letech jsou naše možnosti i invence poněkud vyčerpané. Za jakoukoliv pomoc či nápad v tomto směru budeme proto velmi rádi.

Na viděnou na plese i před ním se těší.

Jiří Trunečka
předseda VV FC Tempo Praha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simona Demmer - Ples

1. 11. 2013 13:47

Dobré odpolko všem,
potkala jsem pana Dedka a hovořili jsme o plesu, na kterém jsme již 3 roky chyběli :) Každý ročník tam bude mít svůj stůl, takže je možné pokecat v teplu a pro šikovné i si zatančit. Hudba je prý v poho, oblečení cca jako na maturiťák. Já teda jdu, zatím mám "přikleplého" i manžela. Přidá se někdo?

Tomáš Slany - Re: Ples

7. 11. 2013 20:08

Ahoj, tak účast na plesu plánuju taky a snad i s manželkou, i když ji zatím nemám přikleplou... :)
Jen mám problém s oblečením, oblek co jsem měl na maturiťáku už bohužel nemám. ;)

Katka Janečková - Ples

3. 11. 2013 10:39

Ahoj,
budu ráda když Vás na plese uvidím a doufám, že budu jen jako host se bavit.....plesy které se v KCN konají jsou fakt vydařené a lidé z nich odcházejí nadšeni.