Jdi na obsah Jdi na menu

Rozpis jaro, čtěte prosím

6. 3. 2014

 Do rozpisu zápasů byl přidán rozpis mistrovských zápasů na jaro. Jak víte, tak se naše řady přes zimu o tři kluky ztenčily, a tak i pro jaro platí, že z utkání omlouvají jen mimořádné důvody a nebo předem dlouhodobě hlášené volno. Píši to proto, aby nás nepostihlo to co na začátku podzimu, kdy jsme neměli koho postavit do zápasu.

Prosím, abyste vzali v pozornost zejména termíny úterý 15.4., sobota 3.5., sobota 24.5. a sobota 31.5.. V těchto termínech hrajem zároveň obě soutěže a bude potřeba, aby se účastnili všichni.

 

K turnaji v Benešově 14. -15.6....pokud se podíváte na stránky turnaje, zjistíte, že se jedná o velmi kvalitně obsazený a prestižní turnaj, tento turnaj je určen jen pro vybrané kluby a my buďme rádi, že jsme mezi nimi. K tomuto turnaji bude nominováno 10 kluků o jejichž nominaci rozhodnou jejich aktuální šikovnost, tréninkova docházka, snaha v tréninku a zápase a v neposlední řadě chování, neboť chceme reprezentovat vzorně náš klub. Je možnost ze soboty na neděli přespat na místě a já se zatím k této variantě přikláním, ale to se vše dozvíte za včasu.

Turnaj 21.6. v Dolních Měcholupech je určen primárně pro kluky, kteří si nezahrají v Benešově a dle počtu bude doplněn těmi co už hráli.

 

Díky Dominik

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář