Jdi na obsah Jdi na menu

proti Kolínu s otazníky

5. 1. 2019

Jako první soupeř k nám v novém roce přijel Kolín. Kolín hraje žákovskou ligu, jen jinou skupinu. Na jednom hřišti hráli jejich 2006 a na druhém 2007, které jsou ale velmi šikovné, např. postoupili na Ondrášovku přes naše 07. Od utkání jsme nečekali žádné zázraky, trénovali jsme jen v pátek a to v počtu 18 kluků, kteří také dorazili na utkání.  Měli jsme tedy jen jednoho na střídání. Kluky jsme rozdělili do dvou vyrovnaných týmů. Kluci si alespoň pořádně zahráli a to že na nich v průběhu zápasu byla vidět únava je normální. Nakonec nejlepší třetiny kluci odehráli ty poslední. Zápas skončil 12:12. Viděli jsme chvíle, kdy jsme tlačili, kdy jsme bránili a kdy byla hra neurovnaná. Utkání nám přineslo několik otazníků.

Jak je možné, že jedna parta  dostane ve druhé třetině od 07 4 góly, aby třetí třetinu vyhrála 6:1?

Dá se vyhrát zápas, pokud hraju sám na sebe a nepřináší to výhodu ve hře pro můj tým? Nepadají z toho góly ani z toho nejsou šance?

Je výhodné se vždy snažit o přihrávku, i když jí nemám komu dát? A to že jí nemám komu dát, je chyba hráče s míčem nebo hráčů bez míče? Můžeme vyhrát zápas bez dravosti? 

Jak je možné, že nás je v týmu 28 a ještě před  Silvestrem, kdy si potvrzujeme zápas počítám s 26 kluky na zápas a nakonec nás je jen 18, přesto nikdo není nemocný?

V utkání bylo k vidění několik dobrých individuálních výkonů, normálně nejmenuji, ale tito kluci nepatřili stabilně do ligy a dnes nás zaujali, tak věřím, že budou ve výkonech pokračovat a naopak ještě přidajít ...jde o Davida Mullera,Kubu Krejčího, Matyho a s velkým nasazením hráli Kuba V. a Víťa. Kdyby všichni běhali a bojovali jako tito dva, tak nemůžeme nikdy prohrát.