Jdi na obsah Jdi na menu

Z utkání s Chomutovem

13. 3. 2018

O víkendu jsme měli jen jedno utkání. V plánu tedy bylo, že každá skupina odehraje 45 minut s Chomutovem. Soupeř nakonec přijel s tím, že by si dal jen 2x35 minut, a tak to bylo jen 35. Třetí třetinu jsme si zahráli mezi sebou. Skupina, která zrovna nehrála, tak na druhé polovině hřiště trénovala přechody 3:3. 

První skupina hrála s Chomutovem 10 minut vyrovnaně a dokonce 1:0 prohrávala. Poté se ale začala prosazovat střelecky a skóre narůstalo. Od 10 minuty měli kluci jasně navrch, a tak to bylo trénink zejména finální fáze. Spoustu šancí jsme si vytvořili po pěkných průnikových přihrávkách. Výsledek se zastavil na stavu 10:1. Do druhé třetiny naskočila druhá parta a ta sehrála s Chomutovem vyrovnaný zápas. Výsledek byl 1:1, ve dvou nájezdech kluky podržel Brůža, naopak na druhé straně jsmě asi ve 4 gólovkách selhali, a tak byl výsledek odpovídající hře.

Chomutov se za každého stavu snažil o kombinační hru a nezjednodušoval si hru nákopy dopředu. Za to soupeři díky, zahráli jsme si dobrý fotbal.