Jdi na obsah Jdi na menu

Z víkendu 11.-12.2.

12. 2. 2017

 O víkendu jsem se rozhodili na 3 party.  První parta nastoupila 5+1 doma proti Libuši. První dvě čtvrtiny měla pevně pod kontrolou, a poté polevila a tak se 2x dostala do situace, kdy prohrávala o tři branky - 3:0 ve 3. a  4:1 ve čtvrté čtvrtině. V tu chvíli ale dokázali kluci zabrat a obě čtvrtiny otočili opět ve svůj prospěch, dobré je, že si kluci sami dokázali říct, že nechtěji prohrát ani jednu čtvrtinu a zabrali Chybou je, že vlastně vůbec polevili. 

Druhá parta se představila na turnaji 4+1  v Radotíně a dle slov Davida s Tomášem, kteří se na turnaji prostřídali, předváděla dobré výkony v čele s dobře venku z brány hrajícím brůžou. Prohra s Roudnicí nad Labem kluky posunula na 2. místo právě za svého jediného přemožitele. Turnaje se dále zúčastnili Motorlet, Háje, Zličín, Uhelné Sklady a Radotín.

Třetí parta nastoupila v neděli ve Zbuzanech do turnaje ročníku 2005, i když vlastně většina z kluků hrála už v sobotu - Mili a Kuba v Radotíně, Tom Nguyen, který na turnaji výborně chytal ,hrál v sobotu proti Libuši a Liam s Péťou nastoupili v sobotu za 2005 proti Chrudimi. Turnaj nás hned v prvním utkání postavil proti tempákům 2005, zápas to byl vyrovnaný, na naší straně 2x zazvonilo břevno, ale nakonec se z vítězství radovali naši kluci. Ve druhém utkání nás čekaly dívky Slavie, holky ročníku 2004 byly proti našim klukům velmi vyspělé a bylo vidět, že kluci z nich mají velký respekt. Právě přehnaný respekt a ostych k soupeři stál kluky zápas. Holky nakonec turnaj vyhrály při rovnosti bodů s námi a Svratkou Brno, se kterou jsme v našem třetím utkání remízovali 1:1. Ve čtvrtém utkání jsme narazili na pro nás velmi známého soupeře ze Žižkova, který měl na turnaji také ročník 2006 a kluci ho porazili 3:1. V posledních dvou utkáních s Karlštejnem a Vestcem to byla jen otázka toho, kolik gólů dáme. Celkově tedy 4 výhry, 1 remíza a 1 porážka a konečné 3.místo. Kluci hráli s chutí a nasazením, při jednom hráči na střídání nasbírali  pořádnou porci minut na hřišti a s nimi  i herní zkušenosti.

Na závěr tak snad mohu říct, že kluci sobě i nám udělali hezký víkend.