Jdi na obsah Jdi na menu

Ze Sparty

6. 10. 2016

Ve středu vpodvečer jsme zavítali na Strahov k utkání se Spartou. Jako celý týden pršelo a pršelo, takže terén byl pro všechny velmi těžký a klukům jsme záviděli, že na hřišti běhají, zatímco my jsme mrzli u lajny a rodiče na tribuně. Hrálo se netradičně 6+1 a na jednom hřišti jsme se utkali s 2007 Sparty a na druhém 2006 Sparty. Výsledek utkání nikdo nepočítal a tak ani nevíme, jak to dopadlo. Velmi mile mě překvapila v první třetině parta hrající proti 2006, když se se soupeřem prala vyrovnaně  a podlehla mu i výsledkově těsně 2:1, což za 20 minut je pěkný výsledek. Postupně Sparta kluky přece jen začala přehrávat a to hlavně v poslední třetině. Na hřišti proti 2007 se naopak naši kluci chytali postupně a zlepšovali výkony směrem k poslední třetině. Musíme být při zápase stále ve střehu a nepolevit ani na chvíli. Třeba když soupeř rozehrává roh na krátko, tak reagovat včas. Být chytří, když rozehrávám začátek utkání na polovině hřiště, tak se nechci dostat k vlastní brance, ale chci se dostat dopředu.