Jdi na obsah Jdi na menu

Žižkov bez šance

 Viktoria Žižkov - Tempo  14:37

Naši kluci nedali soupeři od začátku šanci, byli rychlejší, fotbalovější, seběvědomější, šikovnější, více zapálení, zkrátka ve všem lepší. Já musim všechny pochválit, kluci se snažili o těžší kličky i s rizikem, že dostaneme branku. Většinou jim však kličky vyšly a díky tomu jsme naopak góly dali.

Neodpustím si komentář k soupeři, který byl připraven s 10 hráčí, z nichž jednomu byli asi 4 roky a 5 minut před začátkem jen s 9, takže to vypadalo, že si na jednom hřišti zahrajeme jen tréninkově mezi sebou se třemi pujčenými žižkováky. Dohodli jsme se nakonec,  že jedno hřiště odehrajeme pouze 3+1. Nicméně tohle se může stát každému týmu jednou, ale co jsem pochopil, tak Žižkovu se to stává skoro každý týden. Nechápu tedy vůbec, proč hrají soutěž na dvě hřiště, ale ještě o to míň chápu, proč se neozvou v týdnu předem, abychom situaci vyřešili. I kdyby měli soupeři nasadit kluky ročníku 2005, tak bychom třeba sehráli vyrovnanější zápas nebo bychom i prohráli (i když asi spíš ne, vím že by to naši kluci zvládli :-) ), ale mnohem více bychom si zahráli a i jejich kluci by během poslední čtvrtiny nechodili, že je to nebaví, že dostali zase 6 gólů. Bohužel stejně je na tom i prezentace klubu, tudíž mě se nikde nepodařilo najít kontakt na trenéra nebo alespoň jenom jméno trenéra. 

Druhým a ještě větším šokem pro mě bylo, jak jsou kluci v takovém klubu jako je Žižkov, který by měl být příkladem menším klubům vedeni.  Výkopy brankáře z ruky, odkopávání míčů do autu, střely přes celé hřiště, pokyny typu: před vlastní branou to raději zakopni do autu apod..  No zkrátka pro mě je Viktorka Žižkov obrovským zklamáním a ukázkovým příkladem toho jak se fotbal dělat nemá!!!!!! Pokud se na Žižkově chtějí věnovat jenom fotbalu dospělých, tak ať to dělají, ale na fotbal dětí ať se radši vykašlou, než aby vytvářeli tohleto.

 

To ale neznamená že Žižkov nebyl soupeř, ale naši kluci hráli skvěle, takže to tak ve finále vyznělo. 

 

Dominik

 

Náhledy fotografií ze složky Viktoria Žižkov - FC Tempo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář